24 Mart 2018 Cumartesi

HARİKA GECENİN KAHRAMANLARINA TEŞEKKÜRLER

Evliliklerinin üçüncü Sevgililer Günü’nde Çeşme’de Çapa Restaurant’a giden Şerife Bekman ve eşi Cemal Bilge yedikleri nezih bir akşam yemeğinin ardından müzik dinleyip dans ettiler.

15 Şubat 2018 Perşembe 13:15
HARİKA GECENİN KAHRAMANLARINA TEŞEKKÜRLER

 
 


TH İZMİR –
Her yıl coşkulu ortamlarda kutladıkları Sevgililer Günü’nü bu sene gözlerden uzak bir mekanda kutlamayı tercih eden Bekman ve eşi Bilge, Çeşme’nin Ege kıyısındaki en güzel ve kaliteli restaurantı Çapa’daydı.Restaurantın genç ve dinamik şefi Şahin Ok ve çalışanlarının hizmette kusursuzluklarıyla dikkat çektikleri gecenin bir başka hatasız ismi ise restaurantın piyanist sanatçısı Fırat Öneş’ti.

Öneş 60-70 ve 80’li yıllara ait seslendirdiği birbirinden güzel yabancı şarkılarıyla sadece Bekman ve eşi Bilge’yi değil restaurantta bulunan tüm sevgililerin gönüllerini feth ettiİstanbul’un Yeşilköy semtinden kalkıp İzmir’in Çeşme’sine yerleşen, pilotken geçirdiği uçak kazasında 7 ameliyat sonrası hayatta kalmayı başaran ve kaza sonrası pilotluk mesleğini bırakıp müziğe ağırlık veren Öneş yıllar öncesinin Türkiye’sinin ünlü gruplarından Piramit Orkestrası’nın da kurucularından.Çeşme’de eşi ve kızıyla mutlu bir hayat yaşayan Öneş, Sevgililer Günü gibi çok özel günlerde piyanosunun başına geçiyor, sesi ve yorumuyla özel günlerin adını hafızalara kazıtan çok özel ismi oluyor.


 
Bekman 3 yıla yaklaşan evliliklerinde eşi Cemal Bilge ile mutlu bir hayatlarının olduğunu belirtti. Geldikleri Çapa Restaurant’ta şef Şahin Ok ve ekibinin sundukları kaliteli hizmetten son derece memnun kaldıklarını söyleyen Bekman ve Bilge, “Güzel yemekleri ve muhteşem sunumlarıyla, hepsinden önemlisi hizmetlerinde ki kusursuzluklarıyla bize harika bir gece yaşamamıza vesile olan tüm restoran çalışanlarına gönül dolusu teşekkürler ediyoruz” dediler


 
Çiftin kutlama için geldikleri restaurantta çok sevdikleri dostlarıyla karşılaşmaları geceye ayrı bir renk kattı. 
 
İçten tavırlarıyla bütün Çeşme’nin çok sevdiği isimlerden olan Çeşme Rotary Kulübü Başkanı Suzan Çırağ ve Çeşme Kent Konseyi mensuplarından Sevcan Biçer çiftin Sevgililer Günü’nü kutlayan çok özel isimlerdi.


 
Bekman, Sevgililer Günü’nde Aysun Çardak Akdağ’la dünya evine giren ünlü gazeteci Burhan Akdağ’ı telefonla arayarak yeni izdivacında hayat boyu mutlu olmalarını diledi.


 
Sanat ve medya dünyasının sevilen bir başka ismi Onur Akay’ı da arayan ve Sevgililer Günü’nü kutlayan Bekman, “Onur’u yaptığı işlerden dolayı sever ve taktir ederiz. O bizim ailemizin gözbebeğidir. Kendisini çok seviyoruz” dedi